VIDEO Cristiano Ronaldo vyšiel naprázdno: Wolverhampton v posledných minútach schladil Manchester

Cristiano Ronaldo a Joao MoutinhoCristiano Ronaldo a Joao Moutinho Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United prehrali v pondelňajšom domácom stretnutí 21. kola najvyššej anglickej súťaže s Wolverhamptonom Wanderers 0:1. O víťazstve hostí rozhodol osem minút pred koncom riadneho hracieho času portugalský stredopoliar Joao Moutinho.

Wolves sa posunuli na ôsmu priečku tabuľky a zaostávajú o tri body práve za "červenými diablami", obe mužstvá odohrali iba devätnásť zápasov. United prehrali prvýkrát po ôsmich dueloch vo všetkých súťažiach a prvýkrát pod trénerom Ralfom Rangnickom.

Joao Moutinho a jeho Galéria fotiek (8) Zdroj: SITA/AP/Dave Thompson