VIDEO Bláznivý zápas v Premier League! Tottenham ešte v 90. minúte prehrával, nakoniec zvíťazil

Steven Bergwijn oslavuje prvý z dvoch gólov Steven Bergwijn oslavuje prvý z dvoch gólov Zdroj: SITA/AP/Rui Vieira

LEICESTER - Futbalisti anglického Tottenhamu Hotspur zvíťazili v 17. kole anglickej Premier League nad Leicestrom FC 3:2. "Kohúti" ešte pár minút pred koncom prehrávali o jeden gól. V nadstavenom čase však dvoma gólmi rozhodol o víťazstve Tottenhamu Steven Bergwijn. Spurs tak neprehrali pod trénerom Antoniom Contem ani v deviatom zápase Premier League.

Domáci otvorili skóre v 24. minúte zásluhou Daky, do konca úvodného dejstva vyrovnal hosťujúci kapitán Kane. V 76. minúte vrátil Leicesteru vedenie Maddison. V piatej minúte nastavenia ale vyrovnal Bergwijn a ihneď po rozohraní holandský stredopoliar dokonal obrat. Tottenham stráca bod na štvrtý West Ham, ktorý odohral o tri zápasy viac.

United vyhral na pôde nováčika

Futbalisti Manchestru United sa po dvoch zápasoch dočkali triumfu v najvyššej anglickej súťaži. V stredajšej dohrávke 17. kola uspeli na pôde FC Brentford 3:1. Súperovi uštedrili tretiu ligovú prehru za sebou a sú na siedmej priečke.