VIDEO Tesne, ale predsa: Kramerová ovládla Lillehammer a má siedme víťazstvo v sezóne

Rakúska reprezentantka v skokoch na lyžiach Sara Marita Kramerová vyhrala štvrtkovú súťaž Svetového pohára v LillehammeriRakúska reprezentantka v skokoch na lyžiach Sara Marita Kramerová vyhrala štvrtkovú súťaž Svetového pohára v Lillehammeri Zdroj: SITA/AP/Terje Bendiksby/NTB

LILLEHAMMER - Rakúska reprezentantka v skokoch na lyžiach Sara Marita Kramerová vyhrala štvrtkovú súťaž Svetového pohára v Lillehammeri. V nórskom stredisku triumfovala s náskokom jediného bodu pred Slovinkou Nikou Križnarovou.

Kramerová vyhrala siedmykrát v sezóne a potvrdila vedenie v celkovom poradí prestížneho seriálu.

Výsledky SP v skokoch na lyžiach žien v Lillehammeri: 1. Sara Marita Kramerová (Rak.) 299,9 bodov, 2. Nika Križnarová 298,9, 3. Urša Bogatajová (obe Slov.) 291,1

Celkové poradie SP (po 15 súťažiach): 1. Kramerová 1145 bodov, 2. Križnarová 901, 3. Bogatajová 821

Viac o téme: Skoky na lyžiach Lillehammer Sara Marita Kramerová Urša Bogatajová Nika Križnarová