Tomáš Jurčo nepomohol tímu k víťazstvu: Barys sa dostal v play off do nevýhodnej pozície

Tomáš JurčoTomáš Jurčo Zdroj: Profimedia

MOSKVA - Hokejisti Barysu Nur-Sultan v zostave so slovenským útočníkom Tomášom Jurčom podľahli v treťom stretnutí 1. kola play off KHL Metallurgu Magnitogorsk 3:5. V sérii tak prehrávajú 1:2 na zápasy.

Traktor Čeľabinsk si poradil s Nižnekamskom aj v treťom vzájomnom dueli, na ľade súpera zvíťazil 3:2 po predĺžení, keď v 66. minúte rozhodol Albert Jarullin. Stav 3:0 je aj v sérii medzi CSKA Moskva a Lokomotivom Jaroslavľ. Hráči CSKA zdolali v treťom súboji súpera na jeho ľade 3:2 až po štvrtom predĺžení. Víťazný gól hostí strelil v 127. minúte v presilovke Maxim Sorkin.

1. kolo play off KHL

štvrťfinále konferencií - 3. zápasy:

Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 3:5 (0:1, 0:3, 3:1)
Góly: 50. Valk, 52. Michailis, 60. Kunyk - 3. Košelev, 23. Akolzin, 25. Maillet, 36. Dronov, 45. Karpov