VIDEO Parížania šokujúco nestačili na OGC Nice: Hviezdny útok nepremenil ani jednu šancu!

Melvin Bard vyváža loptu pred Angelom Di Mariom a Lionelom MessimMelvin Bard vyváža loptu pred Angelom Di Mariom a Lionelom Messim Zdroj: SITA/AP/Jean-Francois Badias

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain utrpeli iba tretiu prehru v prebiehajúcej sezóne francúzskej Ligue 1. V sobotnom šlágri 27. kola nestačili na domáci OGC Nice, ktorému podľahli 0:1. O triumfe domácich rozhodol gól striedajúceho Andyho Delorta z 88. minúty.

PSG má napriek zaváhaniu na čele tabuľky naďalej pohodlný 13-bodový náskok. Na druhú priečku sa posunulo práve Nice, ktoré preskočilo o dva body Marseille. Olympique má však k dobru nedeľný súboj s AS Monaco.

V prvom sobotnom stretnutí vyhral Stade Brest na trávniku RC Lens 1:0. O jediný gól sa v 59. minúte postaral Franck Honorat.

Ligue 1 - 27. kolo:

RC Lens - Stade Brest 0:1 (0:0)
Gól: 59. Honorat

OGC Nice - Paríž St. Germain 1:0 (0:0)
Gól: 88. Delort

Viac o téme: OGC Nice Paríž St. Germian