VIDEO Július Hudáček to vie aj s loptou: Ďalšia skvelá Hudašou dostala české publikum do varu!

Július Hudáček po triumfe Sparty opäť bavil divákovJúlius Hudáček po triumfe Sparty opäť bavil divákov Zdroj: Profimedia

PRAHA - Hokejisti HC Sparta Praha porazili v 59. kole Českej extraligy tím Berani Zlín 4:1, pripísali si šiestu trojbodovú výhru v rade a v základnej časti obsadia tretie miesto. Už istého zostupujúceho z najvyššej súťaže zdolali v jednom týždni už druhýkrát. Dvomi gólmi a asistenciou sa na výhre Sparty podieľal najproduktívnejší hráč súťaže Filip Chlapík.

Slovenský gólman pražskej Sparty Július Hudáček, ktorý dostal prednosť pred kolegom Machovským, sa na rozdiel od svojho náprotivka v bránke domácich dosť nudil. Podľa štatistík si v prvej časti pripísal iba jeden zákrok a až v závere druhej tretiny ho Barani niekoľkokrát preverili. Hudáček napokon z 18 striel súpera pustil za chrbát jediný puk, keď Slováka v 43. minúte v presilovej hre prekonal Köhler.

Hudašou v drese Haraslína

To by ani nebol on, keby následne výhru patrične neoslávil vo veľkom štýle s pražskými fanúšikmi. Tých Hudáček v tradičnej Hudašou poriadne roztlieskal a následne v drese slovenského futbalového reprezentanta Lukáša Haraslína obliekajúceho dres pražskej Sparty predviedol svoje futbalové zručnosti, keď sa snažil o hlavičkovanie s futbalovou loptou. Celú šou za silného aplauzu publika ukončil odkopnutím lopty do ochrannej siete.

Viac o téme: Július Hudáček HC Sparta Praha Berani Zlín
  • Zdroj: ČTK, Športky