VIDEO Obrovský trapas v NHL: Brankár Detroitu si strelil kuriózny vlastný gól!

Brankár Detroitu Alex Nedeljkovic si strelil v NHL kuriózny vlastný gólBrankár Detroitu Alex Nedeljkovic si strelil v NHL kuriózny vlastný gól Zdroj: SITA/AP/Paul Sancya

DETROIT - Zápas v zámorskej NHL medzi domácim Detroitom Red Wings a Minnesotou Wild okorenil kuriózny vlastný gól brankára "červených krídel" Alexa Nedeljkovica.

Americký gólman si pripísal 33 zákrokov, zaznamenal jednu asistenciu, no osem minút pred koncom prvej tretiny sa blysol nešťastným vlastencom.

V zápase padlo desať gólov v riadnom čase, hosťujúca Minnesota napokon vyhrala 6:5 po nájazdoch. V nich sa presadili len útočníci Wild Mats Zuccarello a Kevin Fiala.

Dva góly "divochov" strelil Matt Boldy, domáci mali dvoch dvojgólových strelcov Lucasa Raymonda a Jakuba Vránu. Český útočník po návrate po zranení strelil tri góly v dvoch dueloch.

Viac o téme: NHL Detroit Red Wings Minnesota Wild Alex Nedeljkovic
  • Zdroj: TASR, Športky