VIDEO Villarreal si poradil s Celtou Vigo, tím Elche si napravil chuť po dvoch prehrách

Gólové oslavy futbalistov ElcheGólové oslavy futbalistov Elche Zdroj: Profimedia

MADRID - Futbalisti UD Levante remizovali v domácom zápase 28. kola španielskej La Ligy s barcelonským Espanyolom 1:1. Krátko po prestávke sa hostia dostali do vedenia zásluhou Javiho Puada. O dôležitý bod pre domácich, ktorí sú na poslednom mieste tabuľky, sa postaral Dani Gomez v 80. minúte.

Elche si napravilo chuť po dvoch predchádzajúcich prehrách a na pôde Granady triumfovalo 1:0 zásluhou Fidela. Domáci tak stále čakajú na výhru, naposledy sa z plného bodového zisku tešili ešte 22. decembra, keď zdolali 2:1 majstrovské Atletico Madrid.