VIDEO Messi a Neymar v nemilosti fanúšikov: Hviezdy PSG schytali ľadovú sprchu!

NeymarNeymar Zdroj: SITA/AP/Thibault Camus

PARÍŽ - Fanúšikovia francúzskeho Paríža St. Germain v nedeľu privítali svojich hráčov pred domácim ligovým stretnutím s Bordeaux (3:0) piskotom.

Najväčší sa dostal juhoamerickým hviezdam Lionelovi Messimu a Neymarovi, nevyhol sa mu ani kormidelník Mauricio Pochettino. Priaznivci tak reagovali na výkon svojho tímu v zápase Ligy majstrov, v ktorom PSG podľahol Realu v Madride 1:3 a vypadol.

Parížania si z domáceho februárového zápasu odniesli do Madridu jednogólový náskok, ktorý ešte v 39. minúte navýšil Kylian Mbappé. V druhom polčase však dovolili francúzskemu útočníkovi Karimovi Benzemovi streliť čistý hetrik v priebehu 17 minút a štvrtýkrát za predchádzajúcich šesť sezón tak stroskotali v osemfinále. Mbappé bol jediný, ktorý si od fanúšikov v nedeľu nevypočul posmešné bučanie. Informovala agentúra AFP.

Viac o téme: Lionel Messi Neymar Bordeaux PSG Mauricio Pochettino