Nevídane bizarná chyba Bayernu môže mať ešte dohru: Nemôžem pochopiť, prečo to Freiburg urobil!

Julian Nagelsmann v diskusii s rozhodcami potom, čo Bayern chvíľu hral s dvanástimi hráčmiJulian Nagelsmann v diskusii s rozhodcami potom, čo Bayern chvíľu hral s dvanástimi hráčmi Zdroj: TASR/DPA

MNÍCHOV - Tréner Julian Nagelsmann z Bayernu Mníchov kritizoval vedenie Freiburgu, že sa odvolalo voči právoplatnosti výsledku víkendového zápasu nemeckej futbalovej Bundesligy. Bavori v ňom zdolali súpera 4:1, no na konci zápasu hrali chvíľu s dvanástimi hráčmi.

Incident sa stal v 86. minúte, keď Nagelsmann pripravil dvojstriedanie. Z ihriska mali odísť Corentin Tolisso a Kingsley Coman a namiesto nich vybehli na ihrisko Marcel Sabitzer a Niklas Süle. Coman však z ihriska neodišiel, pretože štvrtý rozhodca ukázal zlé číslo a francúzsky krídelník nevedel, že má striedať. Po pár sekundách však obranca Freiburgu Nico Schlotterbeck upozornil rozhodcov, že Bayern má na ihrisku okrem brankára jedenásť hráčov v poli.

Za bizarnú situáciu, keď Galéria fotiek (2) Zdroj: Profimedia
Nemôže pochopiť, prečo to Freiburg urobil

Situácia sa stala za jasného stavu a Bayern hral s viacerými hráčmi len približne 20 sekúnd. Výsledok zápasu to neovplyvnilo. "Nemôžem pochopiť, prečo to Freiburg urobil, pretože by nestrelil dva góly za 18 sekúnd alebo dokonca možno ani jeden," uviedol Nagelsmann. "Ja osobne by som to neurobil, pretože si nemyslím, že pre chybu tretej strany možno získam body. Neviem, či sa potom v klube dokážu potľapkať po pleci, ak získajú body, ktoré si nevybojovali na ihrisku. Nebol by som s tým taký spokojný. Takže by som jasne komunikoval vedeniu klubu, že sa neodvoláme," dodal tréner.

Viac o téme: SC Freiburg FC Bayern Mníchov Julian Nagelsmann
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy