Ďalšia dráma na ľade Žiliny: Vlci otočili sériu s Martinom a sú krôčik od triumfu!

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: TASR - Erika Ďurčová

ŽILINA - Vlci Žilina vyhrali v pondelkovom piatom zápase finále play off Tipos SHL na domácom ľade nad HK VITAR Martin 3:2 po predĺžení. Víťazný gól strelil v 67. minúte Igor Safaralejev.

Žilina tak otočila stav série z 0:2 na 3:2 na zápasy a o svojom triumfe vo finále môže rozhodnúť už v stredu 13. apríla v Martine. Prípadný siedmy duel je na programe v piatok od 16.00 h v Žiline.

piaty zápas finále play off Tipos SHL /na 4 víťazstvá/:

Vlci Žilina - HK VITAR Martin 3:2 pp (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Góly: 27. Petráš (Halama, Šidlík), 46. Petráš (Šidlík), 67. Safaralejev (Drtina, Koyš) - 15. Murček (Fafrák, Tiainen), 56. Toma (Juščák). Rozhodovali: Müllner, J. Konc ml. - Jurčiak, Knižka, vylúčení: 3:2, presilovky a oslabenia: 0:0, 4116 divákov.