Konflikt medzi Pirátom a Novotným v Oktagone? Reči o drzosti a ohníku radšej nechaj doma v šuflíku

Samuel Pirát Krištofič s poľským súperom nezaváhalSamuel Pirát Krištofič s poľským súperom nezaváhal Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Fanúšikov MMA zaujal výmena názorov na diaľku medzi Ondrejom Novotným a Samuelom "Pirátom" Krištofičom. Spolumajiteľovi a promotérovi Oktagonu sa podľa jeho vyjadrenia nepáčilo najmä to, že si Pirát dohodol zápas sotva dva týždne po jeho boxerskom duely s Petráškom.

"Pirát si dohodol za týždeň ďaľší zápas a to ja dúfam, že dodá ešte väčšie grády k už aj tak vyhecovanému zápasu. Je to bezpochyby drzosť ísť s Melounom do zápasu a myslieť si, že ďaľšiu sobotu to dáš zase. To si myslím, že je slušná drzosť. Dosť to vo mne zápalilo oheň, aj keď zapálený už bol," vyjadril sa Novotný v rozhovore s Karlosom Vémolom na fakt, že Pirát sa má stretnúť 4.6. na Fight Night Challenge proti Matejovi Királymu.

Slovenský zápasník sa v zápätí vyjadril na instastories. "Za mňa je väčšia drzosť to, že keď mám zmluvu v Oktagone, nevedia mi podľa nej vyplatiť zápas v boxe. Pred vypredanou O2 arénou im dám jeden z najatraktívnejších diváckych zápasov a Ondro mi zaň ponúkne päť tisíc. Samozrejme som to neprijal, no je to výrazne menej, než to čo mám v zmluve, čo som si vybojoval podľa zmluvy. Ja som v pohode so všetkým jak je, len sú veci, kedy radšej by sa malo ostať ticho ako by sa malo hovoriť o drzosti alebo o ohníku. Som chlap, hlava rodiny a musím živiť svoju rodinku a starať sa. A nehovoriac o tom, že samozrejme zápasenie, či už je to box alebo hocičo tak ma to baví. Nevidím v tom problém si zaboxovať v priebehu dvoch týždňov dva zápasy na štyri kolá."

"Len nechajme tie reči o drzosti a ohníku radšej niekde doma v šuflíku, lebo ja potom musím reagovať a ľudia si začnú potom domýšľať všelijaké veci, že tam je nejaká zlá krv," dodal Pirát, ktorý medzitým potvrdil aj to, že s Novotným stále ohľadom tejto veci komunikujú. 

Viac o téme: Ondřej Novotný Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy