Karlos prehovoril o zdravotných problémoch: Čaká má operácia, teraz chcem ale zápasiť!

Karlos Karlos "Terminátor" Vémola Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Karlos Vémola sa už o pár dní predstaví na Oktagon Underground, na ktorom v boxerskom súboji nastúpi proti raperovi Marpovi po zdĺhavých zdravotných problémoch, ktoré mal s rukou. Ako však sám prezradil v rozhovore pre Kaocko.cz, jeho problémy s rukou aj napriek tomu, že bude zápasiť neskončili.

„Doktori sa snažia operáciu pravej ruky oddialiť. Skôr ide o kozmetické úpravy, pretože tam je taký bordel za roky, ruka je tak zničená, že tá operácia môže byť konečná. Pokiaľ sa jej môžeme vyhnúť, vyhneme sa operácii. Sú to bolesti, takže mi to opichajte, bolesť je len pocit, ja som Terminátor, pokiaľ ruka drží, drží," prezradil český Terminátor, ktorý má v pláne okrem boxerského duelu 21.5 aj zápas v MMA na gala vo Frankfurte 4.6 2022.

Lekári mu podľa jeho slov nevedia garantovať, koľko jeho ruka vydrží. "Život je aký je, pokiaľ budem môcť, budem chodiť do ringu či klietky. Pozrite sa na Monstera Knížeho, ten chodí bojovať s jednou nohou, prečo by som to teda ja nezvládol s jednou rukou," povedal Vémola, ktorého by určite radi fanúšikovia videli v odvete proti Attilovi Véghovi. Či sa tohto zápasu napokon všetci dočkáme je tak nateraz otázkou zdravotného stavu českého borca, keďže Attila nedávno prezradil, že obe strany sa už potrebujú dohodnúť len na dátume a mieste odvety zápasu storočia.

Viac o téme: Karlos Vémola Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy