Budú pokračovať pod Čebraťom: Ružomberok si poistil služby dvojice dôležitých opôr

Kapitán porazeného finalistu MFK Ružomberok Ján MasloKapitán porazeného finalistu MFK Ružomberok Ján Maslo Zdroj: TASR - Pavel Neubauer

RUŽOMBEROK - Stopér a kapitán Ján Maslo podpísal vo štvrtok s futbalovým klubom MFK Ružomberok nový kontrakt do 30. mája 2023. Krídelník Štefan Gerec sa dohodol na predĺžení spolupráce o dva roky, do 30. mája 2024.

"Prišla ponuka na predĺženie zmluvy a s radosťou som ju akceptoval. Teším sa na európsku súťaž a v ďalšom fortunaligovom ročníku by bolo pekné zopakovať aktuálnu sezónu," uviedol 36-ročný Maslo, ktorý bol v kádri už v sezóne 2005/2006, keď Liptáci získali double. Vo Fortuna lige nastúpil na 315 zápasov, v ktorých 30-krát skóroval.

Zľava Ibrahim Rabiu (Bratislava) Galéria fotiek (3) Zdroj: TASR/Dano Veselský

Gerec zažil prvoligový debut v Ružomberku v ročníku 2012/2013. Momentálne má na konte 147 duelov a 28 gólov v najvyššej slovenskej súťaži. "Končila sa mi stará zmluva a rád som prijal oslovenie na ďalšiu spoluprácu. Dúfam, že aj naďalej bude Ružomberok v hre o popredné priečky a takisto o európske súťaže. Už teraz som zvedavý, s kým sa stretneme v Konferenčnej lige," povedal 29-ročný Gerec.

Viac o téme: MFK Ružomberok Ján Maslo Štefan Gerec
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy