Vallo sa premiérovo presadil v tejto sezóne: Gólom prispel k výhre proti Poznani

Kristián Vallo v drese Wisly PlockKristián Vallo v drese Wisly Plock Zdroj: Profimedia.sk

VARŠAVA - Slovenský futbalový obranca Kristián Vallo sa strelecky presadil v nedeľnom zápase 3. kola poľskej ligy, keď sa gólom podieľal na víťazstve Wisly Plock 3:1 na trávniku Lechu Poznaň. Krátko pred polčasovou prestávkou otvoril skóre zápasu.

Dvadsaťštyriročný Vallo sa tešil z druhého ligového gólu v drese Wisly, prvého v tejto sezóne. V Poznani hral do 66. minúty. Na druhý gól hostí prihral v 50. minúte jeho krajan Filip Lesniak, ten začal na lavičke náhradníkov, no už v 14. minúte sa dostal do hry. V 78. minúte poslal tréner Wisly Pavol Staňo na ihrisko aj tretieho Slováka Martina Šuleka.

Viac o téme: Kristián Vallo Wisla Plock