Hviezdy PSG čaká prísna disciplína: Športový riaditeľ kontroluje pohyb hráčov po nočných kluboch

Kylian Mbappé, Lionel Messi a Neymar oslavujú gól PSGKylian Mbappé, Lionel Messi a Neymar oslavujú gól PSG Zdroj: SITA/AP/Michel Euler

PARÍŽ - Športový riaditeľ futbalového klubu Paríž St. Germain kontroluje pohyb hráčov po nočných kluboch v rámci zavádzania prísnych pravidiel na zvýšenie disciplíny v kádri. Informoval o tom francúzsky novinár Adrien Grenier s odvolaním sa na denník L'Equipe.

Podľa zdroja už Louis Campos preskúmal niekoľko parížskych nočných podnikov, aby zistil, kde hráči PSG trávia voľný čas. Denník tiež uvádza, že Campos má plnú dôveru šéfa klubu Nassera Al-Khelaifiho. Portugalčan údajne informuje o svojich kontrolách top manažment parížskeho klubu.

Športový riaditeľ na stretnutí s hráčmi pred začiatkom prípravy zdôraznil, že bude v práci tvrdý a každé vybočenie z pravidiel, či porušenie životosprávy, budú okamžite potrestané. "Ak s tým niekto nesúhlasí, môže odísť, a ak vyjadrí nesúhlas a zostane, tak už hrať nebude."

Campos v minulosti pomohol vybudovať majstrovské tímy Monaka a Lille, ktorým sa podarilo v Ligue 1 uspieť napriek konkurencii finančne silnejších Parížanov. Pôsobil aj v realizačnom tíme Joseho Mourinha v Interi Miláno a Reale Madrid.

Viac o téme: Paríž Saint-Germain
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy