VIDEO Takýto Real chcú fanúšikovia vidieť: Biely balet sa predviedol ako mašina na góly!

Luka Modrič a Vinícius Júnior oslavujú gólLuka Modrič a Vinícius Júnior oslavujú gól Zdroj: SITA/AP/Lalo R. Villar

VIGO - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v 2. kole španielskej La Ligy na pôde Celty Vigo 4:1.

Ústrednou postavou zápasu bol Luka Modrič. V závere prvého polčasu technickou strelou spoza šestnástky zabezpečil Realu vedenie 2:1. V 56. minúte vysunul Viníciusa Júniora, ktorý obišiel brankára Agustina Marchesina a pridal tretí gól.

Madridčania sú so ziskom šiestich bodov na čele tabuľky o skóre pred Realom Betis a Osasunou Pamplona. Betis uspel na pôde Mallorcy v zostave so slovenským obrancom Martinom Valjentom 2:1. O triumfe Sevillčanov rozhodol dvoma premenenými penaltami Borja Iglesias. Hráči Osasuny zvíťazili nad Cadizom 2:0.

Celta Vigo - Real Madrid 1:4 (1:2)
Góly: 23. Aspas (z 11 m) - 14. Benzema (z 11 m), 42. Modrič, 56. Vinícius Júnior, 66. Valverde

RCD Mallorca - Real Betis 1:1 (0:1)
Góly: 56. Muriqi   9. a 73. Borja Iglesias (oba z 11 m)