Martin Škrtel to stále vie: Po gólovej premiére v Ráztočne zostrelil ďalšieho súpera!

Martin Škrtel a jeho gólové oslavyMartin Škrtel a jeho gólové oslavy Zdroj: FK Hajskala Ráztočno/Ladislav Szibilla

NITRIANSKE RUDNO - Dlhoročný reprezentačný kapitán Slovenska Martin Škrtel má už 37 rokov, ale s loptou to stále vie. Po vydarenej premiére v drese FK Hajskala Ráztočno sa strelecky presadil aj v druhom vystúpení v drese rodného klubu.

Premiérový gól pred takmer dvetisíc divákmi

V uplynulom kole ôsmej ligy skúsený Škrtel vo svojom rodisku prilákal na tribúny až 1700 divákov, ktorých pri svojej premiére potešil aj premiérovým gólom, keď v 40. minúte zvyšoval na 3:1 pre svoj tím, ktorý napokon v ofenzívnej prestrelke zdolal OFK Slávia Chrenovec-Brusno 5:4.

Opäť si obul strelecké kopačky

Škrtelovi sa strelecky darilo aj v druhom vystúpení v modro-zelenom drese, keď Ráztočno zavítalo na pôdu TJ Priehrada Nitrianske Rudno B. Hostia vedení Škrtelom zvíťazili hladko 3:0 a to aj vďaka dvom presným streleckým zásahom bývalého reprezentačného kapitána zo 41. a 75. minúty, ktorý si tak opäť obul strelecké kopačky. Víťazný zásah hostí strelil jeho spoluhráč Peter Gregor v 32. minúte

Škrtel opustil ihrisko hneď po svojom druhom gólovom zásahu v 76. minúte, kedy ho vystriedal Anton Weiss. Ráztočno je v nekompletnej tabuľke VIII. ligy "A" so siedmimi bodmi na druhom mieste, keď lepšie je na tom len TJ Družstevník Horná Nitra Nedožery-Brezany. V najbližšom kole má tím okolo Škrtela v lige pauzu, v Pohári ObFZ hrá vo štvrtok 1. septembra na ihrisku MTJ Nitrianske Pravno.

Viac o téme: Martin Škrtel FK Hajskala Ráztočno Iná Liga TJ Priehrada Nitrianske Rudno B
  • Zdroj: Športky