VIDEO Manchester United sa odliepa z dna tabuľky: Proti Southamptonu vybojoval ďalší triumf

Cristiano Ronaldo a Mohammed Salisu v šprintérskom súbojiCristiano Ronaldo a Mohammed Salisu v šprintérskom súboji Zdroj: SITA/AP/Kieran Cleeves

SOUTHAMPTON - Futbalisti Manchestru United si v sobotu pripísali druhý triumf v Premier League v tejto sezóne. Na ihrisku Southamptonu zvíťazili vo 4. kole 1:0 vďaka zásahu Bruna Fernandesa v 55. minúte.

Zverenci Erika ten Haga mali úvodnú šancu zápasu, no Christian Eriksen v prvom polčase vo vyloženej šanci netrafil. Po prestávke zužitkoval Fernandes skvelý center Dioga Dalota. Domáci mohli vyrovnať po hlavičke Joea Ariba, brankár David de Gea však zachránil hostí vynikajúcim zákrokom.