Domaniža siahala na senzáciu: Nečakaná zmena, ktorú chcel Katar! Klub vysvetľuje situáciu

Fanúšikovia TJ Partizán DomanižaFanúšikovia TJ Partizán Domaniža Zdroj: Facebook TJ Partizán Domaniža

WIENER NEUDORF - Futbalisti piatoligového slovenského klubu TJ Partizán Domaniža prehrali v sobotnom prípravnom stretnutí s Katarom 0:2.

V rakúskom Wiener Neudorfe sa hralo dvakrát 30 minút, Domaniža inkasovala od organizátora tohtoročných majstrovstiev sveta až v závere. V 50. minúte otvoril skóre Yusuf Abdurisag z Al Saddu a o päť minút neskôr sa presadil Abdelrahman Moustafa z Al Duhailu. Dojmy zo zápasu priblížil klub na svojom oficiálnom FB profile.

"ĎAKUJEME. Inak sa nedá začať. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli, ktorí to všetko organizovali a postarali sa o to, že MY, partia amatérskych futbalistov, sme mali pri nástupe zimomriavky a tlačili sa nám slzy do očí a mohli sme sa chvíľku cítiť ako hviezdy. Bolo to niečo neopísateľné a sme veľmi radi, že dedinu Domaniža a prakticky celý náš okres dokázal takto neskutočne spojiť dnešný futbalový zápas a že ste zaplnili štadión vzdialený 300 km od Domaniže a vytvorili atmosféru, na ktorú nikdy v živote nezabudneme.

S reprezentaciou Kataru sme po polčase 0:0 nakoniec prehrali 2:0, pri troche šťastia sme sa aj my všetci mohli tešiť z gólu, čo by bolo asi šialené. Bol to naozaj neopísateľný zážitok pre všetkých nás a odmena za to, čo všetko pre futbal obetujeme.

Zápas sa hral 2x30 minút, pretože nás o to žiadalo vedenie Kataru, keďže mali nahustený program a ešte včera hrali zápas s Jamajkou a mali aj nejaké zranenia. My sme od začiatku chceli hrať zápas 2x45 minút, no nedalo sa s tým nič robiť a ešte aj z pôvodne dohodnutých 35 minút bolo 30. Čiže ak niekto plánuje vypisovať, že sme nevládali alebo niečo podobné, tak to nemusí robiť,"
napísal na svojom FB profile klub TJ Partizán Domaniža.

Viac o téme: Katar TJ Partizán Domaniža