VIDEO Bilbao deklasovalo domáci Cádiz, Griezmann vystrelil tri body Atléticu Madrid

Mikel Vesga a gólové oslavy futbalistov BilbaaMikel Vesga a gólové oslavy futbalistov Bilbaa Zdroj: Profimedia

CÁDIZ - Athletic Bilbao zvíťazil v pondelkovom stretnutí 3. kola španielskej futbalovej La Ligy na ihrisku Cádizu hladko 4:0.

Pripísal si druhú výhru v sezóne, na konte má sedem bodov a figuruje na 4. priečke spoločne s Villarrealom. Cadiz je bez bodu a bez jediného streleného gólu na poslednom 20. mieste.

Futbalisti Atlética Madrid zvíťazili v pondelkovom stretnutí 3. kola španielskej La Ligy na ihrisku Valencie 1:0. O jediný presný zásah duelu sa postaral v 66. minúte Antoine Griezmann, domácim v prvom polčase neuznali gól pre ofsajd. Atlético má po troch dueloch na konte šesť bodov a patrí mu 6. miesto v tabuľke, Valencia je s tromi bodmi štrnásta.