Katastrofálny štart do sezóny! Trénera meniť nebudeme, ozýva sa z Mníchova

Tréner Bayernu Mníchov Julian Nagelsmann počas víkendového zápasu proti AugsburguTréner Bayernu Mníchov Julian Nagelsmann počas víkendového zápasu proti Augsburgu Zdroj: SITA/AP/Tom Weller/dpa

MNÍCHOV - Výkonný riaditeľ futbalového Bayernu Mníchov Oliver Kahn vyjadril po sobotňajšej porážke 0:1 v Augsburgu nespokojnosť so začiatkom sezóny.

Podľa bývalého nemeckého reprezentanta ale napriek nepresvedčivým výsledkom nie je pozícia kouča Juliana Nagelsmanna ohrozená.

"O žiadnej zmene neuvažujeme. Stále sme jednoznačne presvedčení o tom, že Julian je pre nás tým pravým trénerom," povedal Kahn televízii Sky Sports.

Bundesligu nevyhráme bez problémov

Tridsaťpäťročný Nagelsmann prišiel do bavorského veľkoklubu pred minulou sezónou a pomohol k zisku desiateho bundesligového titulu v rade. Aktuálny ročník nemeckej ligy ale začal nemecký suverén nepresvedčivo, po siedmich kolách má len tri výhry a je piaty. V Augsburgu navyše po 87 ligových zápasoch neskóroval.

"Všetci sme samozrejme nespokojní, ale musíme toto obdobie prekonať. Možno niektorí ľudia podľahli dojmu, že bundesligu zvládneme akoby mimochodom, úplne bez problémov. Ale tak to nebude," upozornila brankárska legenda klubu.

Viac o téme: Bayern Mníchov Oliver Kahn Julian Nagelsmann
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy