VIDEO Nečakaný koniec v Slovnaft Cupe! Dunajská Streda prehrala na pôde druholigistu

Na snímke hlavný tréner FK DAC 1904 Dunajská Streda Adrián Guľa Na snímke hlavný tréner FK DAC 1904 Dunajská Streda Adrián Guľa Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

HUMENNÉ - Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda prekvapujúco prehrali v utorňajšom stretnutí 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu na ihrisku FK Humenné 1:2.

Domáci druholigový tím prehrával v zápase 0:1, no v druhom polčase za 17 minút strelil dva góly a vyradil tretie mužstvo priebežnej tabuľky vo Fortuna lige.

MFK Dukla Banská Bystrica a MFK Tatran Liptovský Mikuláš postúpili do osemfinále, keď uspeli na ihriskách Kežmarku a Pohronia zhodne 1:0.

Z postupu sa tešia aj futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble, keď vyhrali v Považskej Bystrici 8:7 v jedenástkovom rozstrele po remíze 2:2 v riadnom hracom čase.

Slovnaft Cup - 4. kolo:

MŠK Považská Bystrica - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 2:2 (0:0) - 7:8 v rozstrele z 11 m

FK Pohronie - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:1 (0:1)

1. MFK Kežmarok - MFK Dukla Banská Bystrica 0:1 (0:1)

FK Humenné - FC DAC 1904 Dunajská Streda 2:1 (0:1)

Viac o téme: Slovnaft Cup FC DAC 1904 Dunajská Streda FK Humenné