VIDEO Špinavosť hviezdy Liverpoolu? Pozrite, čo urobil van Dijk pred penaltou súpera

Virgil van DijkVirgil van Dijk Zdroj: SITA/AP/Jon Super

LONDÝN - Futbalisti FC Liverpool uspeli v stredajšom stretnutí Premier League s West Hamom United 1:0. Víťazný gól dal v 22. minúte Darwin Núñez, tesne pred polčasovou prestávkou nepremenil jedenástku hosťujúci Jarrod Bowen.

Domáci si pripísali druhý ligový triumf za sebou, v predchádzajúcom vystúpení zdolali rovnakým pomerom majstrovský Manchester City. Hostia z Londýna však mohli v závere prvého polčasu vyrovnať, ale vyššie spomínaný Bowen nevyužil pokutový kop.

Televízne kamery krátko pred penaltou zachytili zaujímavý záber na lídra domácej obrany Virgila van Dijka, ktorý sa snažil poškodiť trávnik v bielom bode.

Samozrejme, toto nemá byť košpirácia o tom, či takáto neželaná úprava trávnika na Anfield Road pomohla domácim, ale výborným zákrokom ich predovšetkým podržal brazílsky gólman Alisson.

Niektorí fanúšikovia na sociálnych sieťach Van Dijka obviňujú z neférového správania. Iní priaznivci sa zase na celej situácii bavia a ocenili vynaliezavosť holandského stopéra.

Viac o téme: FC Liverpool Virgil van Dijk Darwin Nunez
  • Zdroj: TASR; Športky