Škriniar sa môže stať v PSG jedným z najlepšie platených obrancov: Inter však trvá na svojom

Milan Škriniar počas zápasu Ligy majstrovMilan Škriniar počas zápasu Ligy majstrov Zdroj: SITA/AP/Bernat Armangue

BRATISLAVA - Slovenský futbalový reprezentant Milan Škriniar smeruje do francúzskeho PSG, ktorý momentálne rokuje o jeho prestupe s vedením Interu Miláno.

Paríž Saint-Germain predložil návrh ponuky o januárovom prestupe Škriniara, ale Inter to odmietol, pretože za Slováka požaduje 20 miliónov eur. Samotný hráč s prestupom súhlasil, ale teraz sa ešte musia dohodnúť kluby na konečnom odstupnom.

"Milan Škriniar už podpísal zmluvu ako nový hráč Paríž Saint-Germain," uviedol renomovaný taliansky športový reportér Fabrizio Romano.

Otázny je teda iba dátum jeho príchodu do hlavného mesta Francúzska, v ktorom už pôsobia hviezdy svetového formátu ako Lionel Messi, Neymar či Kylian Mbappé.

Podľa známeho novinára Nicholasa Schiru zarobí Škriniar vo Francúzsku okolo 9 miliónov ročne, ďalšie 2 milióny môže získať v rôznych bonusoch za odohrané zápasy či získané trofeje. 

Podpisový bonus pre slovenského obrancu by mohol dosiahnuť hranicu okolo 15 miliónov eur a ďalšie 4 milióny by smerovali agentovi Robertovi Sisticimu. O tom, kde kapitán slovenskej reprezentácie dohrá aktuálnu sezónu, sa už možno dozvieme v najbližších hodinách.

Inter však trvá na svojej požiadavke a na ťahu je Paríž Saint-Germain. Zaplatia predstavitelia PSG požadovanú sumu, alebo si na Škriniara v Paríži počkajú do leta ako na voľného hráča.

Viac o téme: Paríž Saint-Germain Inter Miláno Milan Škriniar
  • Autor: © Zoznam/MC
  • FOTO: Twitter/Fabrice Hawkins, Nicolò Schira
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy