VIDEO Nie jedna, dve, ale až tri! Vytočený tenista rozmlátil všetko, čo mu stálo v ceste

Kazašský tenista Alexander Bublik rozmlátil tri raketyKazašský tenista Alexander Bublik rozmlátil tri rakety Zdroj: Profimedia

MONTPELLIER - Kazašský tenista Alexander Bublik titul na turnaji v Montpellier neobháji.

V prvom kole prehral 4:6, 7:6, 6:7 s domácim Gregoirom Barrérom a z výkonu bol taký naštvaný, že rozlámal tri rakety.

Bublik v druhom sete odvrátil tri mečbaly, ale rozhodujúci set nezvládol. Najprv stratil vedenie 4:2, a keď v tie-breaku pustil súpera do vedenia 6:0 a prehral 3:7, stratil aj nervy. Okamžite rozmlátil o zem raketu, s ktorou hral, a potom ešte dve ďalšie. Fanúšikovia v hale ho za to vypískali.

Viac o téme: Alexander Bublik ATP Montpellier