Druhý polčas nám vôbec nevyšiel: Slovenky hladko podľahli Maroku

Zdroj: SFZ

MANAVGAT - Slovenské futbalistky prehrali v piatkovom prípravnom zápase na sústredení v tureckom Manavgate s reprezentáciou Maroka 0:3.

Zverenky Petra Kopúňa inkasovali všetky góly v druhom polčase. Ďalší zápas odohrajú v utorok 21. februára o 13.00 SEČ, ich súperkami budú Srbky.

"Herný rozdiel nebol taký výrazný, aký je na pohľad krutý výsledok. Prvý polčas bol z našej strany dobrý, v ňom družstvo robilo, čo bolo treba, vychádzali nám herné plány. Rozhodlo zhruba pätnásť minút po návrate zo šatní, počas nich sme nerobili to, čo predtým fungovalo.

Neposunuli sme sa výkonom hore, robili sme chyby v prihrávkach, prehrávali sme súboje a súperky nás potrestali. Potom za už rozhodnutého stavu sme znova naskočili, ale výsledkový odstup bol už zrejmý. Rozhodne v zápase so Srbskom chceme obstáť lepšie," citoval Kopúňa web futbalsfz.sk.