Výsledky prvého kola Game Changeru! Vo štvrťfinále nás čaká súboj Kozmu s...

Samuel Pirát Krištofič v súboji s Alexom LohorémSamuel Pirát Krištofič v súboji s Alexom Lohorém Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Prvé kolo miliónovej pyramídy Oktagonu s názvom Tipsport Game Changer je za nami. Do ďalšieho kola po trojkolovom boji postúpil v hlavnom zápase večera bývalý šampión welteru David Kozma, ktorý porazil Lukasza Siwieca na body.

Slovenským zástupcom sa v Ostrave bohužiaľ nedarilo. Samuel "Pirát" Krištofič po tvrdom boji podľahol Alexovi Lohorému z Francúzska, ktorý postupuje do štvrťfinále, kde má garanciu zisku 40-tisíc eur. "Strašne ma to mrzí. Dcérka má o týždeň dva roky, chcel som jej podarovať víťazstvo," konštatoval borec Spartakus Fight Gym Trnava. 

Na Oktagon 40 ukončil svoje pôsobenie v projekte Game Changer aj Rado Uškrt, ktorý podľahol tvrdému Holanďanovi Melvinovi Van Suijdamovi na body. Do ďalšieho kola mieri aj nemecký "Kelt" Christian Jungwirth, ktorý porazil Španiela Tata Primeru na body.

 V súboji dvoch veteránov UFC sa darilo lepšie Grékovi Andreasovi Michailidisovi. Bývalý súper šampióna UFC Alexa Pereiru porazil Apolla Silvu na body a v rámci turnaja sa ukázal ako jeden z najväčších adeptov na výhru v celom projekte, na ktorého konci inkasuje víťaz 300-tisíc eur. 

V ďalšom kole nebude chýbať ani Lois Glismann, či Marcel Grabinsky, ktorý nahradil na karte Angličana Johna Hathawaya, ktorý bol podľa viacerých zápasníkov a odborníkov najväčším favoritom pyramídy. Do turnaja, ktorý sa uskutoční v Prahe 20.mája (Oktagon 43) postúpil i obľúbený Bojan Veličkovič, ktorý v prvom kole ukončil na submisiu Moldavca Iona Surduho.

Bezprostredne po turnaji sa konalo losovanie ďalších dvojíc. Kde sa najprv vylosovalo poradie, v ktorom si víťazi budú vyberať miesto v štvrťfinále.

Takto vyzerajú dvojice najbližšieho turnaja Tipsport Game Changer:

Andreas Michailidis vs Marcel Grabinski

Melvin Van Sujidam vs Louis Glismann

Bojan Veličkovič vs Christian Jungwirth

Alex Lohoré vs David Kozma

Viac o téme: David Kozma Oktagon MMA Samuel Pirát Krištofič Bojan Veličkovič Rado Úškrt Oktagon Game Changer
  • Autor: © Zoznam
  • Instagram/oktagonmma
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy