Opätovná rana pre zdrveného brankára Chovana: Tvrdé stanovisko bratislavských ultras

Frustrovaný brankár Slovana Adrián Chovan reaguje po inkasovaní vyrovnávajúceho gólu na 2:2Frustrovaný brankár Slovana Adrián Chovan reaguje po inkasovaní vyrovnávajúceho gólu na 2:2 Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Minulotýždňové pohárové vypadnutie, bolo pre Slovan i všetkých jeho fanúšikov mimoriadne bolestivé, zanechalo viacero stôp a jednou z prepieraných tém je brankár Adrián Chovan.

27-ročný strážca belasej svätyne sa dopustil v zápase s Bazilejom dvoch chýb, vďaka ktorým švajčiarsky tím vyrovnal, doviedol súboj do penaltového rozstrelu a napokon zvíťazil. Na hlavu Chovana sa zniesla vlna kritiky a v nedeľnom ligovom zápase sedel na lavičke, víťazný štart si pripísal náhradník Martin Trnovský.

K situácii okolo rodáka z Partizánskeho sa vyjadrili aj skalní bratislavského klubu. Tvrdia, že im neprináleží hodnotiť výkony hráčov, či rozhodovať o súpiske na jednotlivé zápasy, ale k Chovanovým chybám neprišlo podľa nich prvý, druhý ani tretí raz.

Medzi riadkami napísali, že "dobrému chlapcovi" vyslovujú maximálnu nedôveru a to isté by očakávali aj od kompetentných, ktorí riadia ikonický slovenský klub a z neznámeho dôvodu stále držia Chovana v bráne. Celé stanovisko v priloženom statuse na sociálnej sieti Twitter.

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava Adrián Chovan
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/Tomáš Kotlárik
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy