VIDEO Sú na pokraji vypadnutia a dostali ďalšiu ranu: Smutný pohľad na lídra tímu

Útočník Winnipegu Mark Scheifele a brankár Vegas Laurent Brossoit Útočník Winnipegu Mark Scheifele a brankár Vegas Laurent Brossoit Zdroj: SITA/AP/John Woods/The Canadian Press

WINNIPEG - Štart Marka Scheifeleho z Winnipegu Jets v piatom zápase štvrťfinále play off Západnej konferencie NHL je neistý.

Kanadský hokejista utrpel na začiatku prvej tretiny štvrtého duelu proti Vegas (2:4) zranenie v hornej časti tela.

Tridsaťročný Kanaďan sa zranil, keď nešikovne narazil do mantinelu po tom, čo pri úniku zakopol o chrániče brankára Laurenta Brossoita z Vegas. Scheifele sa vrátil na ľad o pár minút neskôr v presilovej hre, ale po pokuse o strelu zamieril do šatne.

Tréner Winnipegu Rick Bowness po prehre 2:4 povedal, že Scheifeleho stav v utorok prehodnotia. Jets prehrávajú v sérii 1:3, piaty zápas je na programe v noci na piatok v T-Mobile Aréne v Las Vegas.

Viac o téme: Winnipeg Jets Mark Scheifele Vegas Golden Knights