Slováci zabojujú v Galante o bronz: V semifinále EMF Nations Games sme nestačili na Maďarov

Hráči Slovenska stoja počas hymnyHráči Slovenska stoja počas hymny Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

GALANTA - Slovenskí reprezentanti v malom futbale si na EMF Nations Games v Galante zahrajú o bronz. V semifinále podľahli Maďarom 1:3.

V hre oboch tímov dominovali najmä pevné defenzívy. Maďari sa ujali vedenia z pokutového kopu a do konca polčasu pridali ešte jeden gól. V poslednej päťminútovke sa Slováci odhodlali k hre bez brankára a z tlaku vyťažili znižujúci gól v 49. minúte, keď sa lopta po teči Attilu Talabéra ocitla v sieti. Vyrovnávajúci gól však nestrelili. Naopak, po chybe v obrane sa Maďari ešte raz presadili.

Duel o bronz bol na programe o 16.45. Informácie pochádzajú z tlačovej správy Slovenského zväzu malého futbalu.

malý futbal - EMF Nations Games (Galanta)