Drzí zlodeji žltých dortmundských slnečníc: Bayern opäť raz lúpil u najväčšieho rivala

Raphael Guerreiro (v žltom) v obkolesení dvojice hráčov Stuttgartu - Enza Millota a Joshu Vagnomana (vpravo)Raphael Guerreiro (v žltom) v obkolesení dvojice hráčov Stuttgartu - Enza Millota a Joshu Vagnomana (vpravo) Zdroj: SITA/AP/DPA/Tom Weller

MNÍCHOV - Nemecký futbalový majster Bayern Mníchov je blízko podpisu zmluvy s obrancom Raphaelom Guerreirom, ktorý prichádza do bavorskej metropoly z tímu bundesligového rivala Borussie Dortmund.

Portugalský reprezentant sa podľa médií už ústne dohodol s predstaviteľmi Bayernu na trojročnom kontrakte. Podľa denníka Bild, televízie Sky či renomovaného novinára Fabrizia Romana by mal Guerreiro prísť budúci týždeň do Mníchova na lekársku prehliadku a následne podpisom spečatiť svoj príchod do tímu rekordného bundesligového šampióna.

Dvadsaťdeväťročný krajný obranca hral za Dortmund od roku 2016. Už dávnejšie naznačil, že po vypršaní kontraktu (30. júna) z Borussie odíde. Guerreiro pôsobil v minulosti aj v Caen a Loriente, s portugalskou reprezentáciou získal titul na EURO 2016 a na konte má 62 štartov a štyri góly v národnom tíme.

Viac o téme: Bayern Mníchov Borussia Dortmund Raphael Guerreiro
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy