VIDEO Veľké esá aj v hľadisku: Finále si užili najväčšie športové osobnosti, Djokovič im poďakoval

Futbalisti Zlatan Ibrahimovič a Kylian Mbappé počas finále Roland GarrosFutbalisti Zlatan Ibrahimovič a Kylian Mbappé počas finále Roland Garros Zdroj: SITA/AP/Aurelien Morissard

PARÍŽ - Srbský tenista Novak Djokovič sa stal tretíkrát v kariére víťazom Roland Garros a získal rekordný 23. grandslamový titul. Vo finále dvojhry zdolal v pozícii turnajovej trojky nasadenú štvorku Nóra Caspera Ruuda 7:6 (1), 6:3, 7:5 a od dnes je opäť svetovou jednotkou.

Finálový zápas na kurte Philippea Chatriera si nenechali ujsť ani viaceré osobnosti športového sveta. V hľadisku sa vedľa seba objavili futbalisti Zlatan Ibrahimovič a Kylian Mbappé, ktorí počas celého zápasu viedli niekoľko rozhovorov. Okrem dvoch velikánov bol v hľadisku aj francúzsky útočník Olivier Giroud. 

V lóži Novaka Djokoviča, sa okrem jeho trénerského tímu, objavil aj bývalý hviezdny quarterback a legenda NFL Tom Brady. Okrem neho kamery zachytili aj pilotov F1, Estebana Ocona a Pierra Gaslyho, ktorí momentálne jazdia spolu za francúzsku stajňu Alpine. V hľadisku nechýbal ani legendárny boxer Mike Tyson. 

Samotný šampión Djokovič, okrem predvádzania skvelého tenisu, nezabudol sledovať aj dianie v hľadisku a športové osobnosti počastoval krásnymi slovami. Po rekordnom zisku 23. grandslamovej trofeje si na nich spomenul vo svojej ďakovanej reči. 

"Veľká vďaka patrí aj futbalovým hviezdam, ktoré ma prišli podporiť. Zlatan Ibrahimovič, Kylian Mbappé, Olivier Giroud a Tom Brady - ďakujem vám. Dúfam, že ste si to užili a že som na nikoho nezabudol," uviedol Djokovič s úsmevom na perách.  

"Je to veľká česť mať v hľadisku obrovské futbalové a športové osobnosti," dodal srbský velikán a Zlatanovi Ibrahimovičovi venoval pár pekných slov v rodnom jazyku. 

Viac o téme: Roland Garros Zlatan Ibrahimovič Novak Djokovič Olivier Giroud Kylian Mbappé Esteban Ocon Pierre Gasly
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Eurosport; Twitter/Roland-Garros
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy