VIDEO Kucka v Lige majstrov napodobnil Suáreza: Za pohryznutie súpera schytal červenú kartu!

Vľavo Juraj Kucka, vpravo Nego Ekofo (Hesper) a v pozadí Jaba Kankava (ŠK Slovan)Vľavo Juraj Kucka, vpravo Nego Ekofo (Hesper) a v pozadí Jaba Kankava (ŠK Slovan) Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

BRATISLAVA - Futbalisti Slovana Bratislava iba remizovali v úvodnom domácom zápase 1. predkola Ligy majstrom s luxemburským Swiftom Hesper 1:1.

Domáci odohrali druhý polčas v početnej nevýhode po vylúčení Juraja Kucku, ktorý videl červenú kartu za uhryznutie súpera. Odveta je na programe v stredu 19. júla o 20.00 h na ihrisku Swiftu.

Tehelné pole už v 22. minúte šokoval verdikt hlavného rozhodcu Kopijevského z Ukrajiny, ktorý po zhliadnutí videa nariadil pokutový kop pre hosťujúceho outsidera a ten bezpečne premenil Dominik Stolz.

Už o tri minúty neskôr sa ale radovali domáce tribúny, ktoré zajasali po veľmi peknom góle kapitána Weissa, ktorý utešene namieril z priameho kopu a vyrovnal skóre zápasu na 1:1.

Kuco ála Suárez

Veľmi nepríjemný moment pre belasého majstra ale priniesli posledné sekundy úvodného dejstva, keď sa Juraj Kucka ocitol na trávniku priľahnutý súperom Ekofom a podľa verdiktu ukrajinského arbitra sa zahral na legendárneho Luisa Suáreza.

Zľava Charles Morren, uhryznutie Galéria fotiek (14) Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Rozhodca si bol pozrieť záznam z diskutabilného súboja a protestujúcemu Ekofovi dal napokon za pravdu, že Kuco ho pri vzájomnom strete pohrýzol do boku, čo hráč súpera postupne poukazoval všetkým rozhodcom a vehementne sa dožadoval trestu pre domáceho hráča. Ten napokon prišiel a belasí tak v druhom dejstve čelili presile súpera o jedného muža.

Viac o téme: Juraj Kucka ŠK Slovan Bratislava FC Swift Hesper Nego Ekofo
  • Zdroj: TASR, Športky