VIDEO Sagan prezradil bizarnú príhodu: Našiel to na internete! Za všetko môže tento Slovák

Peter SaganPeter Sagan Zdroj: Profimedia

BRATISLAVA - Peter Sagan je cyklistickou hviezdou so všetkým, čo k tomu patrí. A keď začne rozprávať svoje príhody, stojí to rozhodne za to.

Najnovšie počas Tour de France spoločne s tímovým kolegom z TotalEnergies Danielom Ossom a agentom Gabriele Uboldim priblížil príbeh o vytetovanom kaktuse na svojom tele, ktorý vo videu aj ukázal.

„Boli sme u mňa doma po tréningovom kempe. Bol tam s nami aj môj kamarát-tatér. Michael Kolář tam bol tiež a na internete našiel to úplne najškaredšie tetovanie. A bol ním práve tento kaktus,“ povedal Gabriele Uboldi.

„Boli sme tam viacerí. Okrem mňa ešte aj Daniel, Gabriele, Fernando Gaviria a Filippo Ganna. Popravde ani neviem, čo to tetovanie znamená. Žeby šťastie? Netuším. Kaktus je symbol ako rastlina, ktorá dokáže prežiť,“ doplnil Peter Sagan.

Hviezdny Tourminátor má okolo tetovania ešte aj špecifický nápis: „Neboj sa. Nič nie je pod kontrolou.“ A za celým týmto bláznivým nápadom stojí práve bývalý cyklista Michael Kolář, ktorý ukončil kariéru v roku 2018. 

 

Viac o téme: Peter Sagan Slovensko Michael Kolář
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Instagram/laura_meseguer
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá