Ani dvojgólové vedenie majstrovi Japonska nestačilo: Haaland prispel k veľkému obratu City

Erling Haaland a jeho gólové oslavy so spoluhráčmiErling Haaland a jeho gólové oslavy so spoluhráčmi Zdroj: SITA/AP/Shuji Kajiyama

TOKIO - Futbalisti Manchestru City uspeli vo svojom prvom dueli na predsezónnom hernom turné v Ázii. V Tokiu vyhrali nad japonským šampiónom Jokohama F-Marinos 5:3, hoci po 37 minútach hry prehrávali o dva góly.

K obratu v skóre prispel dvoma presnými zásahmi Erling Haaland, ďalšie góly pridali John Stones, Julian Alvarez a Rodri. Haaland prišiel na ihrisko až po zmene strán a presadil sa v 52. a 92. minúte.