Horúčka stúpa, mozgy pracujú na plné obrátky: Nech sa páči, dámy a páni, hurá na scénu!

Ilustračné fotoIlustračné foto Zdroj: Getty Images

BRATISLAVA - Júl sa prehupol do augusta, najväčšie žeraviny na teplomeroch, blížiace sa k 40 stupňom Celzia sú zdá sa fuč a futbalovým fanúšikom stúpa horúčka. Najmä tým, ktorí sa vyžívajú v predkolách európskych súťaží a majú radi zápasy mimo tej najväčšej smotánky.

Takéto zápasy lákajú aj nás v redakcii a rozhodli sme sa zaspomínať si na slovenské celky v skupinovej fáze Ligy majstrov. Ale nemajte strach, o nič vás neukrátime a nižšie pripravený kvíz so 14 otázkami je ušitý ako na mieru pre vás. Ste starší alebo mladší fanúšik? Na tom nezáleží, preverte si svoje vedomosti od konca 90. rokov až po žilinské vystúpenia na začiatku druhého desaťročia tretieho milénia.

Dokážete vyplniť úplne presne všetkých 14 otázok? Pri mnohých sa nepochybne zapotíte a váš mozog bude musieť pracovať na plné obrátky ako motor obrovského lietadla Boeing 777 pri deväťhodinovom lete z viedenského Schwechatu do Chicaga na letisko O'Hare. Myslíte si, že je vo vašich silách dopilotovať sa až do cieľovej destinácie menom 100-percentná úspešnosť, a teda 14/14?

Tak do kvízovania, priatelia!

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: MŠK Žilina Ján Kozák st. ŠK Slovan Bratislava Artmedia Petržalka Vladimír Weiss st.
 • Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg
 • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy