Vrátili im to aj s navijakom! Slovenky sa pomstili za poslednú prehru a nepustili ani set

Na snímke radosť reprezentantiek Slovenska po vyhratom prvom seteNa snímke radosť reprezentantiek Slovenska po vyhratom prvom sete Zdroj: TASR/Henrich Mišovič

GENT - Slovenské volejbalové reprezentantky zvládli generálku na majstrovstvá Európy, keď v nedeľu zvíťazili v belgickom Gente nad domácimi hráčkami hladko 3:0. V sobotňajšom prípravnom zápase prehrali s rovnakými súperkami 1:3.

Zverenkyne trénera Michala Mašeka zvládli v prvom sete dramatickú koncovku, v druhom boli dominantnejšie a set vyhrali so sedembodovým náskokom a v treťom si opäť postrážili víťazstvo v koncovke.

Slovenky odcestujú z Belgicka do dejiska turnaja v utorok a prvý duel na šampionáte odohrajú vo štvrtok 17. augusta o 16.00 h proti Fínsku. Informoval web svf.sk.