Sľubný začiatok po vlaňajšej katastrofe: Chelsea vďaka debutantovi okradla o body Liverpool

Conor Gallagher a Dominik Szoboszlai v súbojiConor Gallagher a Dominik Szoboszlai v súboji Zdroj: SITA/AP/Ian Walton

LONDÝN - Futbalisti FC Chelsea remizovali v úvodnom kole anglickej Premier League na Stamdford Brigde s Liverpoolom 1:1.

"The Reds" sa ujali vedenia v 18. minúte po góle Luisa Diaza, no deľbu bodov zabezpečil v šlágri kola francúzsky obranca Axel Disasi, ktorý sa presadil v 37. minúte pri svojom debute za Londýnčanov.

Futbalisti Tottenhamu Hotspur vstúpili do nového ročníka remízou na ihrisku Brentfordu 2:2. Spurs hrali už bez útočníka Harryho Kanea, ktorý v sobotu skompletizoval prestup do Bayernu Mníchov. "Kohúti" nedokázali zdolať Brentford už vo štvrtom vzájomnom stretnutí za sebou.