Nový hrdina bieleho baletu je na svete: Bellingham sa postaral o zmŕtvychvstanie Realu

Jude Bellingham sa raduje z góluJude Bellingham sa raduje z gólu Zdroj: SITA/AP/Fermin Rodriguez

ALMERÍA - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili aj v druhom zápase novej sezóny La Ligy, keď v sobotu otočili nepriaznivý stav v Almeríi a triumfovali 3:1.

Dva góly strelil nový muž v drese "bieleho baletu" Jude Bellingham, ktorý potom prihral na tretí Viníciusovi Júniorovi. Real je priebežne prvý, Almería bez bodu posledná.

Realu Sociedad San Sebastian remizoval v 2. kole s Celtou Vigo 1:1. Domácich poslal do vedenia v 22. minúte Ander Barrenetxea, Celte zabezpečil bod v nadstavenom čase Oscar Mingueza.