Bayern spečatil príchod cennej posily: Neznámemu mužovi sa splní nádherný sen

Izraelský brankár Daniel Peretz podpísal päťročný kontrakt s úradujúcim bundesligovým majstrom Bayernom Mníchov. Izraelský brankár Daniel Peretz podpísal päťročný kontrakt s úradujúcim bundesligovým majstrom Bayernom Mníchov. Zdroj: Facebook/FC Bayern Mníchov

MNÍCHOV - Izraelský brankár Daniel Peretz podpísal päťročný kontrakt s úradujúcim bundesligovým majstrom Bayernom Mníchov. Dvadsaťtriročný Izraelčan odohral uplynulé dve sezóny v Maccabi Tel Aviv.

"S Danielom Peretzom sme v našom brankárskom tíme veľmi dobre zabezpečení. Z hľadiska perspektívy pre túto sezónu a rovnako aj pre budúcnosť. Daniel je brankár s veľkým potenciálom," povedal generálny riaditeľ klubu Jan-Christian Dreesen.

V Bayerne bude Peretz nastupovať ako náhradník Svena Ulreicha, ktorý je prvou voľbou v tejto sezóne, kým sa Manuel Neuer nevráti po operácii nohy. Perez debutoval v izraelskej reprezentácii minulý rok a tiež na tohtoročnom ME do 21 rokov, kde pomohol tímu dostať sa až do semifinále turnaja. Tam Izrael vypadol s Anglickom 0:3, pripomenula agentúra DPA.

Viac o téme: Maccabi Tel Aviv FC Bayern Mníchov Jan-Christian Dreesen Daniel Peretz
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/FC Bayern Mníchov
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy