Bez straty jediného bodu: AC Miláno prešiel cez Rím a je na čele tabuľky

Malick Thiaw a Romelu LukakuMalick Thiaw a Romelu Lukaku Zdroj: SITA/AP/Gregorio Borgia

RÍM - Futbalisti AC Miláno majú aj po treťom kole Serie A stopercentnú bilanciu. V piatok uspeli na ihrisku AS Rím 2:1 a sú na čele neúplnej tabuľky.

Už v 9. minúte otvoril skóre Olivier Giroud z penalty, krátko po zmene strán pridal druhý gól Rafael Leao. Hostia ubránili náskok aj po vylúčení obrancu Fikaya Tomoriho, keď Leonardo Spinazzola v nadstavení už iba skorigoval skóre. AS Rím tak má v tabuľke na konte stále jediný bod.

Hráči Sassuolo Calcio zvíťazili doma nad Hellasom Verona 3:1. V drese hostí odohral 77 minút slovenský reprezentant Ondrej Duda. Pre Sassuolo to bolo prvé víťazstvo v sezóne, pre Veronu prvá prehra.