Prehrávali o dva góly, na obrat im stačilo 20 minút: Líder z Komárna aj po prestrelke stopercentný

Oslavujúci futbalisti KFC Komárno po triumfe nad žilinským béčkomOslavujúci futbalisti KFC Komárno po triumfe nad žilinským béčkom Zdroj: Facebook/KFC Komárno

BRATISLAVA – Futbalisti KFC Komárno vyhrali v nedeľňajšom zápase 6. kola II. ligy na pôde MŠK Žilina B 4:3. V tejto sezóne tak nestratili ani bod a s osemnástimi vedú tabuľku pred Púchovom (16). Domáci zaznamenali tretiu prehru za sebou a sú na ôsmom mieste.

Väčšinu zápasu viedli Žilinčania, v určitej časti o dva góly 3:1. Ich súper otočil v priebehu 20 minút, o kontaktný i víťazný gól sa postaral Christian Bayemi.

Druhý nedeľňajší zápas medzi Šamorínom a Humenným sa skončil remízou 2:2, oba tímy bodovali po dvoch prehrách.

6. kolo II. ligy:

MŠK Žilina B – KFC Komárno 3:4 (2:1)
Góly: 15. Kudlička, 37. Prokop, 49. Gomola – 34. Voleský, 63. Bayemi a 84. Bayemi , 76. Horodník. ŽK: Prokop – Eckl, rozhodovali: Smolák – Pozor, Hrmo, 142 divákov.

FC ŠTK 1914 Šamorín – FK Humenné 2:2 (1:0)
Góly: 37. Záhradník, 73. Kachut – 58. a 66. Kapur (prvý z 11 m). ŽK: Szolgai, Záhradník, Baez – Reiter, Horváth, Harvila, Avetisjan, Hwan-young, Streňo, rozhodovali: Ruc – Kuba, Tůma, 330 divákov.

Viac o téme: KFC Komárno MŠK Žilina B Christian Bayemi