Tomu sa hovorí posila za milión: Extraligu obohatí veľká reprezentačná persóna

Michal Kopčo ako hráč Tatrana PrešovMichal Kopčo ako hráč Tatrana Prešov Zdroj: TASR/Milan Kapusta

BRATISLAVA - Do kádra hádzanárov ŠKP Bratislava pribudol bývalý reprezentačný pivot Michal Kopčo. Do najvyššej súťaže sa vráti po ôsmich rokoch, v ročníku 2015/2016 si obliekal dres Tatrana Prešov. Informovala o tom stránka slovakhandball.sk.

"Michal sa chce baviť hádzanou a prejavil záujem, aby to bolo v našom klube. Administratívne sme jeho príchod už dotiahli a je riadne zaregistrovaný na zväze za ŠKP Bratislava. Zároveň absolvoval aj testy. Najskôr si však potrebuje doriešiť svoje osobné veci, sociálne sa stabilizovať v novom bydlisku a potom by sa už mohol zapojiť do tréningového procesu i zápasov. Je v zrelom veku a poznáme ho ako výborného hráča, reprezentanta," uviedol pre slovakhandball.sk Ľubomír Orosz z ŠKP Bratislava.

Účastník MS 2009 a 2011 a ME 2012 Kopčo si po odchode z Prešova v sezóne 2015/2016 obliekal dresy portugalského Sporting CP Lisabon, francúzskeho US Ivry Handball a Tremblay. V kariére hral aj za VfL Gummersbach, RK Croatia Osiguranje Záhreb a za maďarské kluby Nyíregyháza, Gyöngyös a Dunaferr.

Viac o téme: ŠKP Bratislava Michal Kopčo
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy