FOTO Umelci pokorili exligistov: Takto vyzeral premiérový ročník halového turnaja FutbalTour Cup

S trofejouS trofejou Zdroj: Jozef Korbel

BRATISLAVA - V novej bratislavskej športovej hale pri Dome športu sa to vo štvrtok doslova hemžilo množstvom bývalých skvelých futbalových reprezentantov, umelcov a novinárov.

FutbalTour na počesť 15. výročia svojho vzniku, zorganizoval prvý ročník halového futbalového turnaja pod názvom FUTBALTOUR CUP, ktorý mal vysokú športovú i organizačnú úroveň.

Bývalí exligisti, ktorých kočíroval šéf Klubu ligových kanonierov Tomáš Medveď, si sebavedomo brúsili zuby na ušatú trofej a pravdupovediac aj boli papierovým favoritom turnaja. Mená ako Mucha, Ševela, Fieber, Kinier, Brezík, Tomčák, Medveď, Michalík, Ekhardt, boli toho plnou zárukou a priam naháňali strach...

Premiérový ročník halového turnaja Galéria fotiek (7) Zdroj: Jozef Korbel

Prišiel však úvodný súboj a bývali ligisti nečakane prehrali 1:2 s týmom osobností - Kmeťovci, Ego, Drapák, Kostka, Rusnák, Staňa, Sendrei, Kyjak, Maljar, Horanský... A to si pred duelom doberali slovne umelcov, koľko im nasúkajú... Prerátali sa, pretože tým okolo Igora Diega Kmeťa hral veľmi umne, srdnato a neraz mali pri seba aj pani šťastenu!

Premiérový ročník halového turnaja Galéria fotiek (7) Zdroj: Jozef Korbel

Internacionáli skončili nečakane poslední, prehrali dokonca aj so siedmou veľmocou - novinármi, avšak v záverečnom vystúpení sa pochlapili a zvíťazili 1:0 nad víťazom turnaja - usporiadateľom FutbalTour.

Všetci aktéri sa zhodli v tom, že premiérový ročník FutbalTour Cup mal vysokú hernú i organizačnú úroveň, výborný výkon viacerých jednotlivcov, góly, čistú hru bez karát kontroloval medzinárodný rozhodca Ivan Kružliak a vzájomné doberanie sa pokračovalo aj na večernom bankete v Sport Pube u belasých...

Výsledky turnaja: FutbalTour - Novinári 4:0, Osobnosti - Internacionáli 2:1, FutbalTour - Osobnosti 6:0, Novinári - Internacionáli 2:1, Novinári - Osobnosti 0:0, FutbalTour - Internacionáli 0:1. Poradie: 1. FutbalTour, 2. Osobnosti, 3. Novinári, 4. Internacionáli.

Premiérový ročník halového turnaja Galéria fotiek (7) Zdroj: Jozef Korbel

Viac o téme: Ján Mucha Tomáš Medveď Martin Ševela Igor Kmeťo FutbalTour Cup
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy