Pri zemetrasení prišiel o celú rodinu: Milovaný Real sa krásnym gestom postaral o mladého fanúšika

Marocký fanúšik Realu sa dočkal krásneho gestaMarocký fanúšik Realu sa dočkal krásneho gesta Zdroj: Instagram/aiscore_official

MADRID - Aj takéto krásne príbehy píše futbal! Mladý marocký fanúšik Realu Madrid prišiel o celú svoju rodinu pri zemetrasení, ktoré zasiahlo jeho rodnú krajinu, ale v neľahkej chvíli mu pomocnú ruku podal práve jeho milovaný klub.

Mladý fanúšik, ktorého identita nebola zverejnená, sa po tragédii v Maroku, kde nešťastne prišiel o celú rodinu, odfotil s jedným z reportérov v drese Realu a táto fotografia sa okamžite dostala do médií, ktoré do sveta rozšírili smutný príbeh mladého milovníka futbalu a fanúšika madridského giganta.

To nenechalo chladným vedenie Realu, ktoré okamžite začalo pátrať po marockom fanúšikovi aby ho mohlo kontaktovať. Po niekoľkých dňoch sa to gigantovi z Madridu aj vďaka pomoci žurnalistov a sociálnych sietí podarilo a na krutým osudom zdrveného mladíka sa predsa usmialo šťastie.

Real Maročana priviedol do Španielska a integroval ho do svojej preslávenej klubovej akadémie, kde sa mladík môže venovať štúdiu a zároveň hrať futbal, ktorý je jeho najväčšou životnou vášňou. Madridský gigant si za toto krásne gesto rozhodne zaslúži obrovský rešpekt a obdiv. 

Viac o téme: Maroko Real Madrid CF
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy