VIDEO, z ktorého sa obracia žalúdok: Hrozivé zranenie zámorskej megastar

Nick Chubb opúšťa ihrisko na nosidláchNick Chubb opúšťa ihrisko na nosidlách Zdroj: SITA/AP/Matt Durisko

PITTSBURGH - Začínajúca sezóna zámorskej ligy amerického futbalu NFL zrejme prišla už o druhú veľkú hviezdu.

V pondelňajšom stretnutí druhého kola utrpel hrozivo vyhliadajúce zranenie kolena Nick Chubb z Clevelandu a podľa odhadu kouča i všeobecného názoru médií už štvornásobný účastník Stretnutia hviezd NFL do tohto ročníka nezasiahne.

VIDEO: Zranenie hviezdneho futbalistu Nicka Chubba (nie je vhodné pre citlivé povahy)

Pri porážke s domácim Pittsburghom 22:26 sa stala Chubbovi osudným útočná akcia v druhej štvrtine, pri ktorej ho zastavili Minkah Fitzpatrick a Cole Holcomb. Dvadsaťsedemročnému running backovi sa pri náraze súperovho tela prelomilo koleno do neprirodzeného uhla.

S bolestivou grimasou zostal sedieť na ihrisku a odviezť ho museli na nosítkach. Rovnakú nohu si zranil už v roku 2015 v univerzitnej lige, vtedy znela diagnóza vykĺbené koleno a tri pretrhnuté väzy.

Talevízia odmietla zverejniť záznam

Tréner Browns Kevin Stefanski po zápase uviedol, že Chubb utrpel veľmi vážne zranenie, ktoré pre neho môže znamenať koniec sezóny. Scéna vyzerala natoľko brutálne, že stanica ESPN odmietla zverejniť záznam.

Bez vážneho zranenia sa nezaobišiel už prvý súťažný víkend zámorskej ligy. Pred týždňom si hviezdny quarterback Aaron Rodgers pri debute za New York Jets pretrhol ľavú achilovku.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 4

Viac o téme: NFL Cleveland Browns Pittsburgh Steelers Nick Chubb
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/Notional Football League(NFL news and fan account)
  • Zdroj: ČTK
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy