Išli podať žalobu, no prichádza nečakaný zvrat: Tatran Prešov má všetky dôvody na oslavu!

Na snímke radosť hráčov Prešova z výhry po štvrtom zápase finále play-off Niké Handball Extraligy mužov Tatran Prešov - MŠK Považská BystricaNa snímke radosť hráčov Prešova z výhry po štvrtom zápase finále play-off Niké Handball Extraligy mužov Tatran Prešov - MŠK Považská Bystrica Zdroj: TASR/Veronika Mihaliková

PREŠOV - Disciplinárna komisia Slovenského zväzu hádzanej odpustila Markovi Davidovičovi z Tatranu Prešov zvyšok jeho 8-mesačného trestu, ktorý dostal za incident s Gabrielom Vadkertim. Stalo sa tak krátko po tom, čo vedenie Tatranu avizovalo podanie trestného oznámenia na členov DK SZH.

"V prípade Davidoviča nešlo o osobu, ktorá by sa opakovanie dopúšťala disciplinárnych previnení. V tomto prípade išlo o ojedinelý priestupok," citoval z vyhlásenia komisie web Tatrana Prešov.

Bosniansky reprezentant dostal trest za incident z 20. kola minuloročnej Niké handball extraligy. V deviatej minúte zápasu medzi Tatranom Prešov a Štartom Nové Zámky došlo k roztržke Davidoviča s hosťujúcim Vadkertim, ktorý nešetrným zákrokom zasiahol spojkového hráča do tváre.

Ten sa zachoval nešportovo a chytil Vadkertiho pod krk. Novozámčan neutrpel žiadnu zdravotnú ujmu, naopak hráč Prešova odišiel z nemocnice so šestnástimi stehmi.

Viac o téme: Tatran Prešov Marko Davidovič
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy