Gólová prestrelka na ihrisku Realu Sociedad: Hosťom nepomohli ani tri presné zásahy

Eufória hráčov Realu Sociedad po strelenom góleEufória hráčov Realu Sociedad po strelenom góle Zdroj: Profimedia

SAN SEBASTIÁN - Futbalisti Realu Sociedad San Sebastián zvíťazili v 6. kole španielskej La Ligy doma nad FC Getafe 4:3 a v tabuľke figurujú na siedmom mieste. Hostia sú na 12. priečke.

Hráči Villarrealu remizovali na ihrisku Rayo Vallecano 1:1. Hostia viedli od 15. minúty po góle Alexandera Sörlotha, no o minúte neskôr rozhodol o nerozhodnom výsledku Kike Perez.

Duel medzi Betisom Sevilla a Cádizom sa skončil nerozhodne 1:1. Tím UD Las Palmas dosiahol prvé víťazstvo v sezóne, keď zdolal Granadu 1:0. Domáci rozhodli v nadstavenom čase vďaka gólu Kiriana Rodrigueza.

La Liga - 6. kolo:
Rayo Vallecano - FC Villarreal 1:1 (1:1)
Góly: 16. Perez – 15. Sörloth, ČK: 77. Moreno po druhej ŽK (Villarreal)

Real Sociedad San Sebastián - FC Getafe 4:3 (1:2)
Góly: 2. Kubo, 61. a 88. Oyarzabal (prvý z 11 m), 66. Mendez – 39. Alena, 45.+5 Mayoral (z 11 m), 90.+2 Latasa

Betis Sevilla - FC Cádiz 1:1 (0:1)
Góly: 60. Rodriguez – 41. Ramos

UD Las Palmas - FC Granada 1:0 (0:0)
Gól. 90.+2 Rodriguez, ČK: 58. Marmol (Palmas)

Viac o téme: Real Sociedad FC Getafe