Zranil sa už po siedmich minútach: Ako je na tom Mbappé? Tréner PSG dal jasné stanovisko

Kylian Mbappé nedohral zápas kvôli zraneniuKylian Mbappé nedohral zápas kvôli zraneniu Zdroj: SITA/AP/Aurelien Morissard

PARÍŽ - Zranenie hviezdneho futbalistu Kyliana Mbappého nie je vážne. Po nedeľňajšom zápase s Olympique Marseille (4:0) to povedal tréner úradujúcich majstrov Luis Enrique. Mbappé prišiel v zápase k zraneniu ľavého členka.

"Nie je to nič vážne. Myslím si, že bude čoskoro opäť k dispozícii. Momentálne ale presne nevieme, o aké zranenie ide," povedal  Enrique podľa agentúry DPA. Mbappé sa zranil už po siedmich minútach, keď ho fauloval Leonardo Balerdi a z následného priameho kopu skóroval Achraf Hakimi. Potom sa ešte skúsil vrátiť na ihrisko, ale v 31. minúte striedal.

"Nie je dobré riskovať, pokiaľ hráč nie je v poriadku na sto percent," dodal 53-ročný kormidelník, ktorý poslal na ihrisko Goncala Ramosa namiesto Mbappého. Portugalčan si pripísal dva góly, keď zvýšil na 3:0 a 4:0. Za domácich odohral celý zápas slovenský obranca Milan Škriniar.

Viac o téme: Olympique Marseille Luis Enrique Paríž St. Germain Kylian Mbappé